Nová Veterinária 2018
26. - 28. október 2018
Výstavisko Agrokomplex, Nitra

Informácie pre vystavovateľov

Vážený obchodný partner,

Dovoľte mi, aby som Vás pozval v mene organizátora na Novú Veterináriu 2018.

V tomto roku SAVLMZ, organizátor kongresu Nová Veterinária oslavuje 25. výročie založenia. Pri tejto príležitosti sme pripravili rôzne benefity a akcie pre návštevníkov.

Na tejto akcii je priemerný počet aktívnych účastníkov viac ako 600 lekárovminimálne 75 vystavovateľov. Právom sa preto považuje za najväčšiu veterinárnu akciu s najlepším obchodným potenciálom na Slovensku. Je to excelentný  priestor na predstavenie produktov a nadviazanie obchodných kontaktov.

Odborný program začína Predkongresom SPDD a Študentským kongresom v piatok 26.10. 2018. Hlavný program bude počas celej soboty a nedeľného dopoludnia. Vašim potrebám sme prispôsobili aj dĺžku prestávok.

Miestom konania je Agrokomplex Národné Výstavisko Nitra, termín 27.-28.10.2018.

Registrácia na kongres je možná len elektronicky:  https://veterinaria.sk/registracia-vystavovatelov-nv2018,

Bližšie informácie o kongrese nájdete na www.veterinaria.sk

Nová Veterinária je miesto, kde sa počas jedného  víkendu stretne najviac  veterinárnych lekárov, sestričiek, firiem a študentov. Malá ukážka: https://www.youtube.com/watch?v=-K6FPy6JXpU

Teším sa na stretnutie s Vami na kongrese Nová Veterinária 2018 v Nitre.

MVDr. Róbert Maňko, prezident SAVLMZ

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok ma prosím kontaktujte: prezident@savlmz.sk. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.veterinaria.sk, na ktorých bude od 5.8.2018 spustená aj on-line registrácia pre vystavovateľov.

Ponuku prezentácie a obchodné podmienky si môžete môcť pozrieť TU.